I ri Cmim i reduktuar! Romancat e nxehta te veres 2023 Shiko më të madhe

Romancat e nxehta te veres 2023

Grup autorësh SET0170

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Romancat lexohen gjate veres me shume se ne cdo stine tjeter; prandaj ne kemi perzgjedhur dy libra per ti vene ne set, - te kerkuarit ne te gjithe platformat globale te librit.

Më shumë detaje

1209 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 205 Lekë

-10%

2 450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban:

“Loja e dashurisë dhe e urrejtjes” nga Sally Thorne

Vit pas viti garuan për pushtetin në zyrë, Lucy dhe Josh nuk mund ta durojnë më njëri-tjetrin. Por, një ndryshim i papritur në lojën e tyre të urrejtjes sjell me vete një ndjenjë të re, një tërheqje e papritur që i bën të dy vështirë të durojnë largësinë.

Në një luftë midis humorit dhe tensionit seksual, ata përballet me dilema të reja, duke kuptuar se ndjenjat e tyre janë shumë më të thella se sa kanë menduar ndonjëherë. A mund t'i zgjatin shpirtet e tyre përtej lojës së urrejtjes? Ose është kjo vetëm një dallim i flaktë midis dashurisë dhe rivalitetit?

 

“Hipoteza e dashurisë” nga Ali Hazelëood

Bestselleri absolut. Një nga romancat më të bukura të ditë tona shkruar nga Ali Hazelëood vjen në shqip nga Botimet Univers. Si një doktorante në vitin e tretë, Olivia Smith nuk beson në marrëdhëniet e qëndrueshme romantike - por shoqja e saj më e mirë beson, dhe ajo e futi atë në këtë shteg.

Bindja e Anh-së se Olivia është duke u takuar dhe se është në rrugën e saj për një jetë të lumtur, gjithmonë do të kërkonte më shumë se truket e mendjes: Shkencëtarët kërkojnë prova. Pra, si çdo biologe që respekton veten, Olivian e kap paniku dhe puth burrin e parë që i del përpara.

Ai njeri nuk është askush tjetër veçse Adam Carlsen, një profesor i ri, i pasionuar, - i njohur paksa për “gomar”. Kjo është arsyeja pse Olivia ndihet pozitivisht teksa ndodhej në laboratorin e Stanford-it dhe pranon ta mbajë sekretin e saj të fshehtë. Por, teksa një konferencë e madhe shkencore po shkonte për keq, duke e vënë në rrezik karrierën e Olivias, Adami e befason atë përsëri me mbështetjen e tij të palëkundur dhe akoma më të palëkundur pasionin për të....

Papritur, eksperimenti i tyre i vogël rrezikon të digjet. Dhe Olivia zbulon se e vetmja gjë më e ndërlikuar se një hipotezë mbi dashurinë është të vendosë zemrën e saj nën mikroskop.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë