I ri Cmim i reduktuar! Dashuri që flasin - me Shafrak dhe Livaneli Shiko më të madhe

Dashuri qe flasin - me Shafrak dhe Livaneli

Grup autorësh BOT0249

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këto dy romane nga letërsia turke kanë bërë për vete me miliona lexues. Prandaj, i rekomandojmë edhe ne për lexuesit e shumtë që kanë Elia Shafrak dhe Livaneli.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare

2 070 Lekë

-10%

2 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti përmban këto libra:

1. “Dyzet rregullat e dashurisë” nga Elif Shafak. Vetëm këtë libër mund ta porositni tek linku KËTU.

Ela Rubinsteini është dyzet vjeçe dhe martesa nuk duket e lumtur. Merr një punë nga një agjensi botimi, ku duhet të shkruajë një raport pasi të lexojë librin "Blasfemi e ëmbël", një roman i shkruar nga Aziz Zahara.

2. “Serenata” nga Zülfü Livaneli. Vetëm këtë libër mund ta porositni tek linku KËTU.

“Serenata” është një vepër madhështore e muzikës së jetës. Fillon më një thirrje për dashuri, vijon si një sonatë drithëruese, i magjeps lexuesit si një simfoni e fuqishme. Një vepër klasike livaneliane...

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë