I ri Cmim i reduktuar! Hipoteza e dashurise Shiko më të madhe

Hipoteza e dashurise

Ali Hazelwood UNB0010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bestselleri absolut. Një nga romancat më të bukura të ditë tona shkruar nga Ali Hazelwood vjen në shqip nga Botimet Univers

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Univers
ISBN9789928355386

1 125 Lekë

-10%

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Si një doktorante në vitin e tretë, Olivia Smith nuk beson në marrëdhëniet e qëndrueshme romantike - por shoqja e saj më e mirë beson, dhe ajo e futi atë në këtë shteg.

Bindja e Anh-së se Olivia është duke u takuar dhe se është në rrugën e saj për një jetë të lumtur, gjithmonë do të kërkonte më shumë se truket e mendjes: Shkencëtarët kërkojnë prova. Pra, si çdo biologe që respekton veten, Olivian e kap paniku dhe puth burrin e parë që i del përpara.

Ai njeri nuk është askush tjetër veçse Adam Carlsen, një profesor i ri, i pasionuar, - i njohur paksa për “gomar”. Kjo është arsyeja pse Olivia ndihet pozitivisht teksa ndodhej në laboratorin e Stanford-it dhe pranon ta mbajë sekretin e saj të fshehtë. Por, teksa një konferencë e madhe shkencore po shkonte për keq, duke e vënë në rrezik karrierën e Olivias, Adami e befason atë përsëri me mbështetjen e tij të palëkundur dhe akoma më të palëkundur pasionin për të....

Papritur, eksperimenti i tyre i vogël rrezikon të digjet. Dhe Olivia zbulon se e vetmja gjë më e ndërlikuar se një hipotezë mbi dashurinë është të vendosë zemrën e saj nën mikroskop.

Të dhëna

Faqe400
ISBN9789928355386
Titulli origjinalThe love hypothesis
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAltin Hoxha, Elvis Hyseni
RomanRomancë&Pasion