Pica, pica dhe vetëm pica Shiko më të madhe

Pica, pica dhe vetëm pica

Rudina Çupi BAO0110

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aq shumë u pëlqejnë fëmijëve picat, sa ata I krahasojnë me çdo gjë përreth, me të cilën luajnë dhe zbaviten.

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët24
ISBN9789928023421

300 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pica si anije kozmike, si rrota autobusi, si breshkë... si vepër arti. Pasi lexojnë poemthin e ilustruar, fëmijët që sapo kanë mësuar të lexojnë zbaviten edhe me lojërat në fund të librit.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët24
ISBN9789928023421
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç