Cmim i reduktuar! GramaTik-Tok Shiko më të madhe

Grama Tik-Tok

Rudina Çupi A-007445

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gramatika më e vështirë se matematika? Tani, jo më. Në ishullin “GramaTIK-TOK” jetojnë dhjetë banorë gjuhësorë të çuditshëm: emri, folja, mbiemri dhe të tjera pjesë të ndryshueshme e të pandryshueshme të ligjëratës, janë po aq çamarrokë e të mençur, të ndjeshëm e të lezetshëm sa vetë fëmijët.

Më shumë detaje

40 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pupëz
ISBN9789928286970

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

E rrëfyer si përrallë gramatika bëhet më e kuptueshme e më e dashur për shkollarët e vegjël. Në fund ata argëtohen me lojërat gjuhësore dhe me pasuritë e pafundme që ofron gjuha jonë e bukur.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe80
ISBN9789928286970
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë