I ri Cmim i reduktuar! Kakarina Shiko më të madhe

Kakarina

Rudina Çupi A-004165

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjuha është arti me mbresëlënës që kanë shpikur njerëzit dhe që përdoret nga çdokush dhe çdo ditë. Sa shumë mesazhe, emocione e befasi përcillen përmes fjalëve! Por edhe humor, i cili na pëlqen të gjithëve.

Më shumë detaje

40 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pupëz
ISBN9789928286567

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë përrallë fjala është si një fëmijë çapkën e i hareshëm, qe bën rrengje dhe i zbulon magjitë e botes duke luajtur. Librat e serisë “Fjalistike” jane si kënd argëtimi fjalësor , ku luhet me format e fjalëve, me përbërësit e tyre, me kuptimet, theksin, rimat, ritmin, tingullimitimet, antonimet e sinonimet, shprehjet frazeologjike etj.

Aventura fantastike – fjalistike të presin, vogëlush!

                                                   

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe72
ISBN9789928286567
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë