I ri Ana nga Tirana Shiko më të madhe

Ana nga Tirana

Rudina Çupi A-002728

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfim i koduar, i shkruar me rebuse, me fjalë të krijuara duke ndërthurur figura e shkronja. Ky libër ndërveprues, pjesë e serisë "Luaj e shkruaj" për lexuesin fillestar, nxit mendjemprehtësinë dhe logjikën, si dhe shprehjen e anës krijuese.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pupëz
ISBN9789928470409

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe40
ISBN9789928470409
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë