Cmim i reduktuar! Seria - Eja me Pushime Shiko më të madhe

Seria - Eja me Pushime

Grup autorësh BDI0309

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria- Eja me pushime, një set me pesë libra.

Për fëmijë të grupmoshës 7-13, nga klasa e parë në klasën e 5

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria

1 800 Lekë

-20%

2 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seria e librave 'Eja në pushime me Magjistarin Blu' ndihmon të vegjlit të argëtohen dhe të mësojnë edhe kur janë në pushime.

Secili libër ka 64 faqe ndër të cilat mund të gjeni dhe lojëra për klasën 1-5. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

LIBRAT E NDARE I GJENI KETU:

Eja ne pushime me Magjistarin Blu1 

Eja ne pushime  me Magjistarin Blu2

Eja ne pushime  me Magjistarin Blu3

Eja ne pushime me Magjistarin Blu4 

Eja me Magjistarin Blu ne pushime5

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç