I ri Cmim i reduktuar! Katër librat me historitë e Ana flokëkuqes, set me 4 libra Shiko më të madhe

Historite e Ana flokekuqes, set me 5 libra

L. M. Montgomery BOM0134

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nuk ka histori më të dashura për vajza sesa ato të Ana Shirlit, që nga fëmijë, deri kur shkon në kolegj, njohjet me miqtë e saj, gëzimet, dhimbjet dhe pasionet e para. Prandaj, e adresojmë këtë set me 5 libra të letërsisë klasike si zgjidhjen e goditur për vajzat që duan të mësojnë më shumë për Ana flokëkuqen

Më shumë detaje

198 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1

2 880 Lekë

-10%

3 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth setit të librave

1.”Ana flokëkuqja” nga L.M. Montgomery. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

2. “Ana e Ejvnolit” nga L.M. Montgomery. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

3. “Ana e ishullit” nga L.M. Montgomery. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

Aventura të reja shfaqen para anës teksa ajo i thotë mirupafshim fëmijërisë dhe niset në kolegjin Redmond. Me mikeshën e saj Prissy Grant ajo pret në qytetin Kingsport, ku shfaqet një person i panjohur me emrin Filip Gordin. Jeta në kolegj merr tjetër drejtim për Anën, së cilës i vjen një propozim për lidhje nga një mik. Këto dhe shumë ngjarje të tjera të gëzueshme por edhe të dhimbshme i gjeni te Ana e ishullit.

4. “Ana e stuhisë së plepave” nga L.M. Montgomery. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

5. Ana e shtëpisë së ëndrrave" nga L. M. Montogmery. Vetëm këtë libër mund ta porositësh direkt te linku KETU.

Të dhëna

VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë