KukLina Shiko më të madhe

KukLina

Voula Mastori BAT0029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Është një nga romanet bashkëohorë më të vlerësuar në Greqi për moshat 13 vjeç e më të rritur.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116000

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Shkrimtarja greke, Voula Mastori, është autore e dhjetra librave Për Fëmijë. Ajo ka marrë çmime nga Firma e Shkrimtarëve Grekë, nga rrethi i librit grek Për Fëmijë, nga Këshilli i Shkrimtareve Femra, nga Ministria e Kulturës së Greqisë, në festivale ndërkombëtare etj. Emri i saj është vendosur në Tabelën Ndërkombëtare të Nderit, ???Y, për librin e saj Njeriu prej bore e mori mamin. Pjesë të shkëputura të librave të saj jepen si tekste në lexime dhe antologji nëpër shkollat 9-vjeçare dhe në gjimnaz.?

Të dhëna

Faqe130
ISBN9789928116000
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnjeza Lilollari