Nina dhe misteri i notës oktavë Shiko më të madhe

Nina dhe misteri i notes oktave ( Nina 2 )

Moony Witcher PE0147

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Nina dhe misteri i notës oktavë” është vëllimi i dytë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Po çfarë ndodh me Venecian dhe Ninën e cila niset Ninën e cila shkon në Egjipt për të gjetur Zeron mjegullore

Më shumë detaje

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789995628406

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Venecia ishte në ankth: dy muaj më parë Luani me Flatra ishte parë të fluturonte e më pas të ulej sërish mbi kolonën e tij të mermertë.

Kryebashkiaku i ri, Loris Sibilo Loredan kishte vendosur që ta mbante të fshehtë magjinë e statujës, pasi kishte bërë një marrëveshje djallëzore me Karkoni e Artë. Nina shkon në Egjipt, që të gjejë Zeron mjegullore, e cila do ta ndihmojë për të çliruar Misterin e Dytë, që mbahet i burgosur në Dhomën e Magjepsjeve.

Të dhëna

Faqe200
ISBN9789995628406
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlbana Nexhipi