I ri Cmim i reduktuar! Ariu i bardhë i ëndrrave. Samueli dhe violina prej reje Shiko më të madhe

Ariu i bardhe i endrrave. Samueli dhe violina prej reje

Denada Toçe BAO0441

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libërth i parë i serisë “Ariu i bardhë i ëndrrave” me ilustrime dhe rrëfime të bukura, i cili do të pasohet nga histori dhe nga udhëtime të tjera nëpër ëndrrat e tjera të vogëlushëve. Samueli do një violinë prej vërteti për ditëlindje. Por a do të plotësohet dëshira e tij!... Por, çfarë ndodh me të? A do ta ketë dhuratën e dëshiruar?! Këto përgjigje do ti zbuloni teksa të shfletoni vetë faqet e këtij libri, o ëndërrimtarë të vegjël. Lexim të këndshëm!

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928209614

347 Lekë

-23%

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Samueli dëshironte me gjithë zemër të kishte një violinë të vërtetë. Mezi po priste ditëlindjen e tij, që prindërit t’ia dhuronin atë. Por, atë ditë askush nuk u kujtua për dëshirën e tij dhe Samueli shkoi në shtrat i mërzitur.

Kur u zgjua në mëngjes, pa pranë shtratit një kuti me një violinë brenda. Ëndrra e tij ishte realizuar. Po si është e mundur kjo?

Lexoni “Samueli dhe violina prej reje”, libërthin e parë të serisë “Ariu i Bardhë i Ëndrrave”, me ilustrime plot ngjyra, që e bëjnë shumë të këndshëm udhëtimin nëpër re!

Udhëtoni në ëndrra së bashku me Ariun e Bardhë të Ëndrrave. Do të kuptoni se mjafton ta dëshironi me zemër një dëshirë ose diçka dhe një ditë ajo do të bëhet realitet.

Të dhëna

Faqe20
ISBN9789928209614
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë