Nina dhe mallkimi i gjarprit me pupla Shiko më të madhe

Nina dhe mallkimi i gjarprit me pupla ( Nina 3 )

Moony Witcher PE0148

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Nina dhe mallkimi i gjarprit me pupla” është vëllimi i tretë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Nina e kuptoi se nuk kishte nga t’ia mbante. Këtë radhë Alkimia e Dritës nuk kishte mundur ta mposhtte Botën e Errët të së Keqes. Sytë i përvëlonin nga mallkimi i Gjarprit me Pupla dhe frika e pushtoi krejt.

Më shumë detaje

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789995628710

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nina e ka të qartë se, për të çliruar mendimin e fëmijëve dhe për të shpëtuar Hënën e Gjashtë, duhet të luftojë ende.

Këto dhe vazhdimi i kësaj historie shtjellohet plot fantazi tek “Nina dhe mallkimi i gjarprit me pupla”.

Të dhëna

Faqe200
ISBN9789995628710
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani