Të gjallët dhe të vdekurit View larger

Te gjallet dhe te vdekurit

Lazer dhe Jozef Radi BEZ0005

New product

Përshkrim i shkurtër

Babë e bir rrëfejnë përmes tregimeve dhe novelave dramën e qenies njerëzore gjatë sistemit komunist. Visar Zhiti shprehet se ky libër është një dëshmi tejet emocionuese e pamposhtmërisë së njeriut dhe vlerave të tij. Ato janë një mozaik I bukur, tronditës, nën baltën e kohës që iku. Ashtu së bashku, ata at e bir janë edhe më domethënës dhe më kuptimplotë.

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 Lindje 2 Perendim
ISBN9789995606817
Viti i botimit2017

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages253
ISBN9789995606817
Shtëpia botueseJozef Radi
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitElbasan
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë