Të gjallët dhe të vdekurit View larger

Te gjallet dhe te vdekurit

Lazer dhe Jozef Radi BPS0079

New product

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 Lindje & Perendim
Fletët253
ISBN9789995606817
Viti i botimit2017

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët253
ISBN9789995606817
Shtëpia botueseJozef Radi
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitElbasan
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë