Na ishte njehere ...Redona View larger

Na ishte njehere ...Redona

Vëllezërit Grim A-008434

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete botim na vjen nje permbledhje e perrallave te vellezerve Grimm, te pershtatura per lexuesit e vegjel te moshes 7-10 vjec dhe e rekomanduar per lexime ne shkolle

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Redona
ISBN9789994366541

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages90
ISBN9789994366541
RedaktoriAferdita Avdiko
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiDonika Budo