Na ishte nje here View larger

Na ishte nje here

Vëllezërit Grim BOT0230

New product

Përshkrim i shkurtër Na ishte një herë katër fjalë të thjeshta që edhe pas më shumë se dy shekujsh ende kanë të njëjtin ndikim, duke i transportuar lexuesit në një botë misteresh dhe çudirash.

More details

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9879995611590

160 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Një përmbledhje e përrallave me të cilat jemi rritur: Borëbardha, Bukuroshja e fjetur, Kësulëkuqja përrallat e vëllezërve Grimm nuk njohin kohë.

Data sheet

pages80
ISBN9879995611590
Published year2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë