Borebardha View larger

Borebardha

Vëllezërit Grim LOG0007

New product

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfim fantastik, i ngrohtë dhe i pranueshëm që nga faqet e para. 

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989904715
Viti i botimit2002

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages64
ISBN9789989904715
Viti i botimit2002
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNeka Turkeshi
VendndodhjaShkup