Na ishte njehere ...Redona Shiko më të madhe

Na ishte njehere ...Redona

Vëllezërit Grim A-008434

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete botim na vjen nje permbledhje e perrallave te vellezerve Grimm, te pershtatura per lexuesit e vegjel te moshes 7-10 vjec dhe e rekomanduar per lexime ne shkolle

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Redona
ISBN9789994366541

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe90
ISBN9789994366541
RedaktoriAferdita Avdiko
Viti i Botimit2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiDonika Budo