Leximi dhe shkrimi Shiko më të madhe

Leximi dhe shkrimi

Zejnullah Rrahmani BEM0083

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri ka synim të jetë sa më praktik me teoritë. Libri prek në tri fusha: Leximin dhe Shkrimin e letërsisë dhe në Shkrimin pragmatik. Të tri fushat janë të patrajtuara në shkrimet teorike shqipe me metodologji të ktillë.

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Faik Konica
ISBN9951050387

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri u dedikohet të gjithë atyre që mund të mësojnë, sadopak, prej tij, sidomos nxënësve, studentëve e mësuesve të letërsisë.

Të dhëna

Faqe458
ISBN9951050387
Viti i Botimit2003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë