Gotat e kristalit View larger

Gotat e kristalit

Zharina Sinani TO0144

New product

Përshkrim i shkurtër

"Gotat e kristalit" është libri i parë i autores që sjell përmes imagjinatës së përndezur realitetin tronditës, fatin e njeriut, jetën e mërgimtarit dhe vrundujt e dashurisë.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205100

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages144
ISBN9789928205100
Shtëpia botueseToena
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20