Bebi skafisti View larger

Bebi skafisti

Çlirim Hoxha TO0074

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është pjesë e historisë dhe tragjedisë shqiptare postkomuniste dhe dokumenton me fakte, për aq sa i takon një romani, atë çka ndodhi gjatë viteve të tranzicionit.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319428

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages176
ISBN9789994319428
Shtëpia botueseToena
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20