Cmim i reduktuar! Set Detektive Clementoni + Libri “Unë di” Shiko më të madhe

Vetëm online

Set Detektive Clementoni + Libri “Une di”

IDE0145

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjente.

Seti i detektivit të vogël për të zbuluar enigma nëpërmjet një lupe zmadhuese dhe Libri “Unë di” për të ushqyer dijet në të gjitha fushat e jetës.

Më shumë detaje

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjente.

Seti i detektivit të vogël për të zbuluar enigma nëpërmjet një lupe zmadhuese dhe Libri “Unë di” për të ushqyer dijet në të gjitha fushat e jetës.

Për detektivët e rinj vjen një set shkencor për të eksperimentuar teknikat investigative më moderne si identikiti, zbuluesi i gjurmëve dhe përdorimi i kodeve sekrete.

Në paketim do gjeni edhe dritën ultravioletë për të zbuluar kartmonedhat fallco. Lufto edhe ti krimin si një agjent i vërtetë.

Libri “Unë di” ka 300 faqe të mbushura me fakte, kërshëri, statistika për të zbuluar mrekullitë e botës tonë. Kaq shumë pyetje përgjigjet e të cilave do ti gjeni të gjitha këtu.

(kliko këtu për ta blerë veç librin)