Librat e Krishtlindjeve per vogelushet

Jeronim Stilton, Katherine Rundell A-007540

New product

Përshkrim i shkurtër

Keto dy libra – Nje deshire per Krishtlindje dhe Kenge Krishtlindjesh jane nder botimet me te arrira per lexuesit e vegjel, te cilat i bejne me magjike Krishtlindjet. Si te tilla, ne i kemi pergatitur per ti bere dhurate gjate festave te fundvitit.

1100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2021

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
I ri1