Futbolli nuk është vetëm për djemtë - familja e papare Nr. 18 View larger

Futbolli nuk eshte vetem per djemte - familja e papare Nr. 18

Christine Sagnier, Caroline Hesnard A-000920

New product

Përshkrim i shkurtër

Në të vërtetë, jo vetëm djemtë dinë të luajnë futboll, por edhe vajzat janë sulmuese të mira dhe dinë ta mbrojnë portën. Dhe për këtë bindesh plotësisht, po të shohësh Kapuçinën me topin ndër këmbë. Sa i përket Lolës, këtu çështja është pak më e komplikuar, por ajo është gati të bëjë gjithçka për të shënuar një gol kundër djemve!

 

489 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928029645

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages48
ISBN9789928029645
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMimoza Mema