Ema e ka mendjen veç të hajë - familja e papare Nr. 16 Shiko më të madhe

Ema e ka mendjen vec te haje - familja e papare Nr. 16

Christine Sagnier, Caroline Hesnard A-000914

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jo, Ema nuk është si balenë, siç tallen djemtë në pishinë! Madje Lolës ajo i duket si princeshë. Edhe pse ka disa kilogramë më tepër, kjo nuk është një arsye për t’u tallur me të. Ajo është shumë e mërzitur për këtë. Edhe pse familja po e ndihmon shumë, ajo e ka kaq të vështirë të dobësohet. Emës i duket e padrejtë që Mediu ha si ari dhe nuk shëndoshet, kurse ajo... Por e vërteta është se ne nuk jemi të gjithë të barabartë para ushqimit.

493 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928029669

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe48
ISBN9789928029669
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMimoza Mema