Bebja ... jo ndonje gje e madhe 5 Shiko më të madhe

Bebja ... jo ndonje gje e madhe 5

BAO0116

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lola ishte shumë e gëzuar që po përgatiste festën e ditëlindjes së mamit. Vetëm se Romana, motra e vogël, vendosi të vinte në jetë tamam këtë ditë. Të gjitha planet u përmbysën dhe Lola u zemërua shumë me këtë bebe që i prishi ditën dhe "i mori mamin"...

483 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022028

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928022028
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër