Sfidë! Një javë pa ekrane! Shiko më të madhe

Sfide! Nje jave pa ekrane! - Seria Familja e papare, Nr. 20

Christine Sagnier & Caroline Hesnard BAO0531

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shkolla e Lolës vendos të bëjë një sfidë: një javë pa ekrane! Dhe sfida vlen për të gjithë familjen. Një javë pa telefon, pa kompjuter, pa tablet, pa televizor... pa asnjë ekran. Oh, jo, kështu fëmijëve iu duket sikur e gjithë jeta ndalon. Prandaj ata duhet të organizojnë ditën ndryshe: të bëjnë shëtitje, veprimtari të ndryshme, të lexojnë, të luajnë me kushurinjtë dhe shokët, të gatuajnë me prindërit etj. Por në këtë sfidë të madhe, ata që rrinë të menduar edhe mund të gënjejnë...

 

487 Artikuj

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë