Nje dite qe filloi ters 2 Shiko më të madhe

Nje dite qe filloi ters 2

BAO0113

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Është e çuditshme! Kur dita nis keq, shkon për dreq deri në darkë. Lola kaloi një ditë të tmerrshme. E gjitha kjo, sepse në mëngjes prindërit dolën shumë herët dhe ajo dhe i vëllai, Tomi, duhej të merreshin me qenin, përpara se të niseshin për në shkollë. Pastaj... tersllëqet ndoqën njëra-tjetrën...

482 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022059

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928022059
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër