Sa veshtire te jesh vetem! 9 Shiko më të madhe

Sa veshtire te jesh vetem! 9

BAO0124

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lola do ti kalonte pushimet e prillit te babi, mirëpo ai niset në një udhëtim pune në fund të botës.

Më shumë detaje

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928025975

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Rezultati: ajo përfundon te gjyshja duke ngrënë peshk çdo vakt, që i vjen në majë të hundës. Mirëpo, kur kthehet në shtëpi, mami i saj ishte nisur për një konferencë super të rëndësishme, babai i saj jo e vërtetë nuk e pret dhe aq mirë dhe... U mbush kupa! Lola nuk duron më... dhe planifikon një... arratisje.

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928025975
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër