O zot cfare nate 6 Shiko më të madhe

O zot cfare nate 6

BAO0117

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjithçka ndodhi, sepse dadoja e Lolës nuk mund të vinte atë natë... dhe Tomi, vëllai i madh që duhej të kujdesej për të, donte të shkonte patjetër në një festë te një shok dhe I gënjeu prindërit, duke e marrë edhe Lolën me vete...

488 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928021991

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928021991
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër