Babi im eshte vetem imi 14 Shiko më të madhe

Babi im eshte vetem imi 14

BAO0120

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lola ndihet si në qiellin e shtatë. Mezi pret të shkojë me pushime, sepse do ti kalojë ato me babin.

Më shumë detaje

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928025944

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ajo ka kohë që se ka parë atë dhe ka shumë gjëra për ti treguar. Mirëpo, edhe ai ka diçka me rëndësi për tI thënë. Por pushimet filluan ters: zhytja në pishinë nuk shkon siç duhet. Le pastaj... zhdërvjelltësia e Tomit, vëllait të saj, bën që të gjithë të shohin vetëm atë. Pastaj vjen ai lajmi i madh i babit, që e bën Lolën të ndihet edhe më keq... edhe më keq...

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928025944
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër