Si nje e rritur 13 Shiko më të madhe

Si nje e rritur 13

BAO0125

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lola ëndërron të ndihet e rritur: të ketë një celular dhe të dale vetëm nëpër qytet. Por asaj nuk i lejohen këto.

Më shumë detaje

494 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928025968

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Por ja që një ditë, mami i beson Lolës dhe shoqes së saj një mision: të blejnë panine me çokollatë në furrën e bukës aty pranë. Ajo fluturon nga gëzimi dhe është shumë krenare për këtë! Fatkeqësisht, ajo harron këshillat e mamit dhe, bashkë me shoqen e saj, Zhanën, mendojnë ta zgjatin pak rrugën për në shtëpi. Dhe... nga kjo aventurë, gëzimi shndërrohet në ... një mësim të mirë.

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928025968
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër