Futbolli nuk është vetëm për djemtë - familja e papare Nr. 18 Shiko më të madhe

Futbolli nuk eshte vetem per djemte - familja e papare Nr. 18

Christine Sagnier, Caroline Hesnard A-000920

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në të vërtetë, jo vetëm djemtë dinë të luajnë futboll, por edhe vajzat janë sulmuese të mira dhe dinë ta mbrojnë portën. Dhe për këtë bindesh plotësisht, po të shohësh Kapuçinën me topin ndër këmbë. Sa i përket Lolës, këtu çështja është pak më e komplikuar, por ajo është gati të bëjë gjithçka për të shënuar një gol kundër djemve!

 

488 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928029645

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe48
ISBN9789928029645
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMimoza Mema