Ndihme! Po nderrojme shtepi 1 Shiko më të madhe

Ndihme! Po nderrojme shtepi 1

BAO0112

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kur mami dhe Pieri u kthyen nga një fundjavë romantike, Lolës dhe Tomit iu komunikuan një lajm: familja do të transferohej në një shtëpi në periferi të Parisit. Lola filloi të ulërinte: "Kjo është kot e superkot fare!" As që mund të bëhej fjalë të ndahej nga Alisa, shoqja e saj e ngushtë deri në vdekje... Po kështu edhe Tomi...

486 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022066

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928022066
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër