Nje histori me qen 12 Shiko më të madhe

Nje histori me qen 12

Grup autorësh BAO0123

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lola i adhuron pushimet te gjyshi! Për më tepër që këtë herë me të është Tomi dhe shoku i tij, Mediu, madje edhe Kroketa.

Më shumë detaje

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928025951

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Asaj i pëlqen shumë të shkojë te fqinjët e gjyshit. Atje është si në panairet e Parisit: ka kafshë të të gjitha llojeve, si pula, bretkosa, peshq, pata, gjithashtu, edhe lepuj, lepuj të mrekullueshëm... Por, me të gjitha këto që ka fshati, gjithçka mund të ndodhë, madje edhe ndonjë mashtrim që, shpejt, del në dritë.

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928025951
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër