Pieri ndërron profesion - familja e papare Nr. 17 Shiko më të madhe

Pieri nderron profesion - familja e papare Nr. 17

Christine Sagnier, Caroline Hesnard A-000917

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Papunësia u fut frikën si të rriturve, ashtu edhe fëmijëve. Kompaninë e Pierit, babait jo të vërtetë të Lolës, do ta blejë një kompani tjetër dhe ai do të mbetet pa punë. Lola është shumë e shqetësuar dhe e pyet veten se pse pikërisht Pieri duhet të mbetet i papunë. Një ditë Pieri i njoftoi se do të rikthehet në shkollë, sepse dëshiron të ndryshojë profesion... Dhe profesioni i tij i ri në fillim nuk i pëlqen aspak Lolës dhe Tomit!

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928029638

420 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe48
ISBN9789928029638
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMimoza Mema