Indite e zeza ose qyteti i nendheshem View larger

Indite e zeza ose qyteti i nendheshem

Zhyl Vern A-004876

New product

Përshkrim i shkurtër

Barku i minierës i zbrazur, pistonat e shkulur, pasarelat e thyera... Pellgu qymyrguror i vjetër i Ebërfoilit, në Skoci, është krejtësisht i vdekur.

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621704

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ngjarje misterioze vijojnë, sidoqoftë, të zhvillohen... Një mister i tmerrshëm duket sikur fshihet në fundin e minierës! Mes errësirës së dendur, galeritë ruajnë ende goditjet e kazmave. Kujtimet, pa dyshim! Po këto dritëza jetëshkurtra largohen pa zhurmë...

Xhindet keqbërëse dhe legjendat skoceze?

Një kube që vithiset, liqeni Katrina që boshatiset... Dhe ajo vajzë e terrorizuar... Për çfarë? Prej kujt?

Nuk ka dyshim, një shpirt keqbërës i kanoset mjediseve!

Jashtë zhurmës dhe besëtytnive, Xhejms Stari, inxhinieri i vjetër, do t’ia dalë të zbulojë tërë sekretet që ngërthen miniera e lashtë e Ebërfoilit?!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages213
ISBN9789995621704
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiVladimir Bako
RomanFantashkencë