Reduced price! Kryezoti i Unazave, Dy kullat, Libri i dyte View larger

Kryezoti i Unazave, Dy kullat, Libri i dyte

J. R. R. Tolkien BD0065

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër tregohet tmerri i pjesëtarëve të Besëlidhjes së Unazës nga ardhja e Errësirës së Madhe dhe shpërthimi i Luftës së Unazës, e cila trajtohet më gjerësisht në vëllimin e tretë dhe të fundit, të titulluar "Kthimi i Mbretit".

887 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333119
Viti i botimit2004

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages422
ISBN9789994333119
Shtëpia botueseDudaj
Viti i botimit2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka
RomanMister&Thriller