Reduced price! Kryezoti i Unazave, Rikthimi i Mbretit, Libri i trete View larger

Kryezoti i Unazave, Rikthimi i Mbretit, Libri i trete

J. R. R. Tolkien BD0066

New product

Përshkrim i shkurtër

Teksa hija e ligë e Mbretit të Zi po përhapet gjithnjë e më shumë, ushtritë e tij po mblidhen. Burrat, xhuxhët, elfët, dhe mjekërpemët bashkohen për të luftur kundër Mbretit të Zi. Ndërkaq, Frodoja dhe Semi vijojnë luftën e tyre nëpër Mordor në përpjekjen e tyre heroike për të shkatërruar Unazën e Vetme.

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333585

847 Lekë

-23%

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages400
ISBN9789994333585
Shtëpia botueseDudaj
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka
RomanMister&Thriller