Udhetim ne Qender te Tokes View larger

Udhetim ne Qender te Tokes

Zhyl Vern DA0047

New product

Përshkrim i shkurtër Oto Lidenbrok, profesor i mineralogjisë dhe ekspert i gjeologjisë, së bashku me nipin e tij, duke u bazuar në një dorëshkrim nisen për Udhëtim në Qendër të Tokës.

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642682
Viti i botimit2016

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages69
ISBN9789951642682
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë