Te burgosur ne kohe View larger

Te burgosur ne kohe

Michael Crichton DK0064

New product

Përshkrim i shkurtër

Është një ndër romanet fantastiko-shkencorë më të suksesshëm të Michael Crichton-it. Është tepër e rrallë që një libër të kombinojë së bashku elemente fantastikoshkencore dhe të periudhës së mesjetës.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet IDK
ISBN97899943 832 2 1

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Të burgosur në kohë, në kufijtë e kohës, është një ndër romanet fantastiko-shkencorë më të suksesshëm të Michael Crichton-it, të konsideruar tashmë si Zhyl Verni i kohës sonë. Ky libër best seller botëror i përkthyer në të gjitha gjuhët e botës dhe një ndër më të shiturit e viteve të fundit. Është tepër e rrallë që një libër të kombinojë së bashku elemente fantastikoshkencore dhe të periudhës së mesjetës, madje ndonjë do të mendonte se kjo ide është e çmendur. Megjithatë, Michael Crichton e ka bërë këtë te Timeline.

Data sheet

pages458
ISBN97899943 832 2 1
Published year2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiVirgjil Muçi