Reduced price! Olivia dhe princesha perrallore View larger

Olivia dhe princesha perrallore

Ian Falconer PE0449

New product

Përshkrim i shkurtër

Ejani, ejani të festojmë të gjithë për këtë debutim të jashtëzakonshëm të Ian Falconer – it dhe derrkuckës së tij të paharrueshme.

11102 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928228314

320 Lekë

-20%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages40
ISBN9789928228314
Shtëpia botueseOlivia and the fairy princesses
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAida Baro