Surpriza e nates se fundit View larger

Surpriza e nates se fundit

Leonard Veizi BOT0223

New product

Përshkrim i shkurtër Pas disa vëllimeve me tregime e novela, shkrimtari Leonard Veizi sjell romanin e tij të parë Surpriza e natës së fundit.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789995611231
Viti i botimit2008

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Leonard Veizi u lind në 29 gusht 1968 në Tiranë. Ka punuar si gazetar në mediat e shkruara dhe elektronike që nga viti 1991. Ka botuar të parin vëllim me novela, titulluar "Grahma e shpirtit të mjegullt", Veizi e ka botuar në vitin 1997, për të vijuar me përmbledhjet me tregime "Ngrehina e përhumbjes", "Treni i fundit i metrosë", "I dënuar me vdekjen" dhe romanet "Surpriza e natës së fundit", "Rrëfimi" dhe "I çmenduri i pavijonit 3".

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages186
ISBN9789995611231
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë