Reduced price! Gjerdani i firmes Bulgari View larger

Gjerdani i firmes Bulgari

Fay Weldon BOT0134

New product

Përshkrim i shkurtër Historia e Grace McNab Salt dhe përpjekjeve të saj për tu integruar në shoqërinë e lartë pas daljes nga burgu, ku shleu dënimin pasi tentoi të shtypte me makinë të dashurën e bashkëshortit të saj.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000538
Viti i botimit2011

810 Lekë

-10%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Gjerdani i firmës Bulgari shkaktoi shumë polemika kur u botua në vitin 2001, sepse në këmbim të një shume të hollash, autorja i bëri reklamë markës së njohur Bulgari, duke e përmendur plot 34 herë në libër. ?

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages300
ISBN9789928000538
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Sudar