Fay Weldon

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  900 Lekë Out of stock

  Historia e Grace McNab Salt dhe përpjekjeve të saj për tu integruar në shoqërinë e lartë pas daljes nga burgu, ku shleu dënimin pasi tentoi të shtypte me makinë të dashurën e bashkëshortit të saj.

  900 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  800 Lekë Out of stock

  Në një mbrëmje të butë të vitit 1971, pesë gra mblidhen në një dhomë ndenjje të vogël në rrethinat e Londrës. Me një humor të mençur dhe ironik, autorja na shoqëron përmes vijimit njëzetvjeçar të jetës së këtyre grave, teksa qëllimet e mira lihen mënjanë, pre e politikës, seksit dhe tradhtive.

  800 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
Showing 1 - 2 of 2 items