Gjerdani i firmes Bulgari Shiko më të madhe

Gjerdani i firmes Bulgari

Fay Weldon BOT0134

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Historia e Grace McNab Salt dhe përpjekjeve të saj për tu integruar në shoqërinë e lartë pas daljes nga burgu, ku shleu dënimin pasi tentoi të shtypte me makinë të dashurën e bashkëshortit të saj.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000538

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gjerdani i firmës Bulgari shkaktoi shumë polemika kur u botua në vitin 2001, sepse në këmbim të një shume të hollash, autorja i bëri reklamë markës së njohur Bulgari, duke e përmendur plot 34 herë në libër. ?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe300
ISBN9789928000538
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Sudar