Prijesi dhe uni politik View larger

Prijesi dhe uni politik

Xhevahir Lleshi BXH0081

New product

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928035998

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
ISBN9789928035998
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1