I ri Cmim i reduktuar! Prijesi dhe uni politik Shiko më të madhe

Prijesi dhe uni politik

Xhevahir Lleshi BXH0081

Libër i ri

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928035998

1 840 Lekë

-8%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
ISBN9789928035998
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë