Gjemia e mbytur View larger

Gjemia e mbytur

Fatos Kongoli TO0128

New product

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfim i përkryer romanesk i Kongolit ku ndërthuren realja me irealen, e djeshmja me të sotmen, në një lojë ku shfaqen hije të së kaluarës në kërkim të kujtesës së humbur dhe jetëve të vjedhura.

103 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928425430

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages288
ISBN9789928425430
Shtëpia botueseToena
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20